Account Manager SK

Praha Včera

  • Slovensko

Naším klientem je zavedená IT distribuční společnost s centrálou v Praze, zastupující významné globální výrobce z oblasti networkingu, kybernetické bezpečnosti apod. V souvislosti s plánovaným růstem/expanzí hledáme ITC obchodníka/obchodnici zastřešující obchodní aktivity na středním a východním Slovensku. Z tohoto důvodu je pozice vhodná pro někoho trvale žijícího v této lokalitě.

Náplň práce:

Prodej je realizován výhradně prostřednictvím obchodních partnerů, což jsou realizační firmy, lokální ISP a IT integrační firmy.

Požadavky:

  • Zkušenosti s prodejem IT produktů, technologií nebo IT služeb

  • Rámcová orientace v problematice sítí, It bezpečnosti a pod. je velkou výhodou

  • Orientaci a zkušenosti s obchodním modelem výrobce-distributor-integrátor jsou velkou výhodou!

  • Nesmí vám vadit časté cestování

  • Práce na pracovní smlouvu převážně z domova (hodně volnosti a tím i zodpovědnosti)

  • Nesmí Vám vadit časté cestování

  • Ideální kandidát ocení volnost a možnost si samostatně plánovat vlastní aktivity. Je pro vás připraven intenzivní školící program. Jedná se o akviziční práci, převezmete minimum existujících obchodních kontaktů. Ideální je znalost regionu - východní Slovensko včetně business networkingu.

Pro více informací mi klidně zavolejte, sdělím Vám bližší informace. (+420 602 259 577)

Nabízíme:

  • Odpovídající finanční ohodnocení a provize z realizovaných prodejů. Váš výdělek není zastropován klient je připraven nadstandarně honorovat vaše excelentní prodejní výsledky

  • Služební automobil i soukromým účelům

  • Možnost průběžného vzdělávání

  • Pět týdnů dovolené, příspěvek na stravování atd...

  • Home office je u této pozice samozřejmostí

  • Další firemní benefity vám rádi sdělíme na osobní schůzce

Pro blížší informace kontaktujte:

Jiří Březina

+420 602 259 577

jiri.brezina@kp2.cz

Další specifika práce: Práce z domu

Lokalita pracovního místa
Adresa firmy na Mapy.cz
Vinohradská 2828/151, Žižkov, Praha 3, Praha

Kp2 Czech Republic s.r.o.

9 nabídek zaměstnání

Zobrazit profil firmy

Nabízíme vyhledávání špičkových kandidátů do celého spektra pozic. Naší dlouhodobou specializací je B2B prodej a veškeré související profese včetně TOP managementu.

Přejít na web