IT technik

Tachov Méně než měsíc

Zaměstnavatel: ROTAREX Praha, spol. s r.o.

Místo pracoviště: Tachov

Typ úvazku: Práce na plný úvazek

Vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Pracovní náplň

  • Poskytování podpory koncovým uživatelům.

  • Řešení systémových požadavků centrálního IT.

  • Správa a evidence HW (počítače, síť, kamerový systém, tiskárny, telefony atd.).

  • Správa SW (interní i externí aplikace).

  • Správa uživatelských účtů v Active Directory.

  • Monitorování zařízení v síti.

  • Udržování dokumentace k IT projektům.

  • Detailní vedení všech incidentů a požadavků v tiketovacím systému.

Požadujeme

  • Technické vzdělání nebo praxe odpovídající pracovní náplni.

  • Angličtina na komunikativní úrovni (spolupráce se zahraničními kolegy).

  • Základní znalost HW, počítačových sítí, domény a aplikací MS.

  • Ochota učit se novým věcem, pečlivost, komunikační a analytické schopnosti, samostatnost, ale i schopnost práce v kolektivu.

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené

  • Závodní stravování

  • Pružnou pracovní dobu

  • Karta Multibenefit

  • Čtvrtletní prémie

  • Klidné a stabilní prostředí rodinné firmy

Adresa firmy na Mapy.cz
Plzeňská 2085, Tachov

ROTAREX

1 nabídka zaměstnání

Zobrazit profil firmy

Výroba plynových ventilů a regulátorů.

Přejít na web
Práce it technik TachovPráce it technikPráce Tachov

Sreality.cz
  • Domy s bazénem
  • Prodej autoservisů
  • Penthouse
  • Byty v přízemí
  • Roubenky
  • Domy s rybníkem
  • Domy na samotě
  • Sruby
Trendy