Jste odborník na daně a účetnictví? Přidejte se k našemu týmu! - Are You a Tax and Accounting Expert? Join Our Team!

Libčice nad Vltavou Méně než měsíc

30 000 Kč / měsíc

Jste odborník na daně a účetnictví? Přidejte se k našemu týmu!

Hledáme mzdovou účetní a účetní DPH se znalostí fakturace.

Co nabízíme:

  • Dynamickou pozici v profesionálním prostředí

  • Příležitost k růstu a rozvoji

  • Konkurenční mzdu

Co budete dělat:

  • Samostatně připravovat pravidelná a roční přiznání k DPH

  • Spravovat mzdové účetnictví

  • Srovnávat bankovní výpisy a faktury

  • Ověřovat platby zákazníků a řídit komunikaci

Požadavky:

  • Bakalářský titul v oboru účetnictví nebo rovnocenný titul

  • Předchozí zkušenosti na podobných pozicích

  • Výborná znalost italštiny a/nebo angličtiny + češtiny (alespoň jeden cizí jazyk je vyžadován)

  • Výborná znalost českých daňových předpisů a schopnost být plně samostatným účetním

  • Přesnost, organizační schopnosti a schopnost řešit problémy

  • Dobré písemné a ústní komunikační dovednosti

Plat:

  • Částečný úvazek: 30 000 Kč čistého dostanete každý měsíc na účet

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis!

Nenechte si ujít tuto příležitost!

Are You a Tax and Accounting Expert? Join Our Team!

We are looking for a Wage & VAT Accountant with Invoicing Skills

What We Offer:

  • Dynamic position in a professional environment

  • Opportunity for growth and development

  • Competitive salary

What You'll Do:

  • Independently prepare periodic and annual VAT returns

  • Manage payroll accounting

  • Reconcile bank statements and invoices

  • Verify customer payments and manage communication

Requirements:

  • Bachelor's degree in Accounting or equivalent

  • Previous experience in similar roles

  • Excellent knowledge of Italian and/or English + Czech (at least one foreing language required)

  • Excellent knowledge of Czech tax regulations and ability to be a fully autonomous accountant

  • Accuracy, organization, and problem-solving skills

  • Strong written and verbal communication skills

Salary:

  • Part-time: 30 000 CZK net in your bank account

If you are interested, send us your CV!

Don't miss this opportunity!

Typ úvazku: Práce na zkrácený úvazek

Odměna: 30 000 Kč / měsíc

Lokalita pracovního místa
Adresa firmy na Mapy.czAreál Šroubáren, Libčice nad Vltavou

A - DIREKT, s.r.o.

7 nabídek zaměstnání

We produce and distribute the most innovative and functional Nutraceuticals product available. worldwide.

Práce Libčice nad VltavouPráce Praha-západ

Sreality.cz
  • Domy s bazénem
  • Prodej autoservisů
  • Penthouse
  • Byty v přízemí
  • Roubenky
  • Domy s rybníkem
  • Domy na samotě
  • Sruby
Trendy