NÁKUPČÍ SKLADU

Praha Méně než měsíc

35 000 Kč / měsíc

Úvodní text …

Jsme renomovaný autoservis Auto Papoušek s dlouholetou tradicí a bohatými zkušenostmi. Naše společnost hledá nákupčího skladu, který si zakládá na kvalitním servisu a profesionálním přístupu.

Pracovní náplň:

  • Dohledávání, určování a nakupování dílů v katalozích

  • Objednávání náhradních dílů

  • Příjem a kontrola zboží

  • Komunikace s dodavateli a zákazníky

  • Evidence a kompletace jednotlivých objednávek

  • Dokladová a fyzická evidence, inventury

  • Manipulační práce ve skladu

  • Spolupráce s kolegy z mechanické dílny, příjmu oprav a prodeje

Požadujeme:

  • Znalost motorových vozidel

  • Řidičský průkaz sk.B

  • Znalost práce na PC

  • Schopnost se rychle učit novým věcem

  • krátká praxe ve skladu výhodou nikoliv podmínkou

  • Samostatnost, odpovědnost a smysl pro pořádek

  • Manuální zručnost a komunikační dovednosti

Co nabízíme:

  • velmi dobré platové ohodnocení + motivační složka

  • přátelský kolektiv a práci v příjemném, moderním prostředí

  • příspěvek na stravování

  • práci na plný úvazek s nástupem ihned

Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu a jste vyučen v oboru, zašlete nám svůj životopis spolu s motivačním dopisem. Rádi vás pozveme na pohovor a seznámíme se více s vašimi schopnostmi a očekáváními.

Typ úvazku: Práce na plný úvazek

Odměna: 35 000 Kč / měsíc

Adresa firmy na Mapy.cz
Reinerova 811/5, Řepy, Praha 17, Praha

AUTOSERVIS Papoušek

4 nabídky zaměstnání

Provozujeme profesionální autoservis, pneuservis a autosklo servis pro všechny druhy vozidel. Provádíme výměny pneumatik, veškeré mechanické, klempířské, lakýrnické práce, elektroinstalace či opravy klimatizace. Autorizovaný servis BOSCH Car.

Práce nákupčí PrahaPráce skladník PrahaPráce nákupčíPráce skladníkPráce Praha

Sreality.cz
  • Domy s bazénem
  • Prodej autoservisů
  • Penthouse
  • Byty v přízemí
  • Roubenky
  • Domy s rybníkem
  • Domy na samotě
  • Sruby
Trendy