Operátor výroby - obsluha mycí a recyklační linky

Smilovice Méně než měsíc

30 000 – 40 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Újezdec u Luštěnic 60, 294 42 Luštěnice, Česká Republika

Český výrobce obalových materiálů MATEO PACKING s.r.o. působící na trhu od roku 1992, hledá do svého týmu nového kolegu, který bude mít na starosti obsluhu mycí a recyklační linky:

Náplň práce:

  • Budete obsluhovat a kontrolovat nové mycí a recyklační linky na LDPE folie.

  • Nastavovat a hlídat výrobní parametry linky.

  • Plnit linky a manipulovat s výstupním materiálem z linky.

  • Dodržování pracovních postupů a standardů.

Požadujeme:

  • Praxi v plastikářském oboru, výhodou.

  • Praxi s údržbou strojních zařízení, výhodou.

  • Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, manuální zručnost.

Nabízíme:

  • Nástup ihned.

  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou.

  • Zázemí stabilní společnosti.

  • Přátelský kolektiv.

  • Závodní stravování.

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: personalni@mateopacking.cz

Typ úvazku: Práce na plný úvazek

Odměna: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc

Adresa firmy na Mapy.cz
60, Újezdec, Smilovice

MATEO PACKING, s.r.o.

5 nabídek zaměstnání

Velkoobchodní prodej obalových materiálů. Nabízíme vázací a lepicí pásky, papírové hrany, kartonáž, palety a stretch folie.