Pomocný dělník / dělnice, balič / balička (pro OZP) - Jihlava

Jihlava Méně než 2 týdny

13 000 – 26 000 Kč / měsíc

Společnost OPTIMIA přijme do svého pracovního týmu nového kolegu / kolegyni.

- pozice je vhodná pro OZP (invalidní důchodce)

- místo výkonu práce: Jihlava. ul. Na Hranici

- zkrácený úvazek 20 hodin týdně, nebo plný úvazek 40 hodin týdně

- mzda 13000 - 26000 Kč za měsíc (dle úvazku)

- pracovní doba: dvousměnný provoz od pondělí do pátku rozmezí 6:00-14:30 / 14:30-22:00

- nástup ihned, nebo dohodou

- smlouva na HPP

Pracovní náplň:

- příjem vstupního materiálu

- naskladňování materiálu

Co Vám můžeme nabídnout:

- perspektivu dlouhodobého a stálého zaměstnání

- práci v prostředí české společnosti

- férovou firemní kulturu

- vstřícné jednání

- práci na hlavní pracovní poměr

Požadujeme:

- oprávnění na VZV výhodou (případně zajistíme)

- nutná fyzická zdatnost

- spolehlivost

- dochvilnost

- zodpovědnost

- praxe výhodou

Volejte v pracovní dny od 8 do 14 hodin na telefonní číslo: 736 646 532, nebo pište na e-mail: nabor@optimia.cz

Typ úvazku: Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek

Další specifika práce: Práce vhodná pro OZP

Odměna: 13 000 – 26 000 Kč / měsíc

Lokalita pracovního místa
Adresa firmy na Mapy.czNa Hranici, Jihlava

OPTIMIA

136 nabídek zaměstnání

Nabízíme svým zákazníkům komplexní řešení jejich povinností spojených se zaměstnáváním ozp.