Projektant / projektantka dopravních staveb - mzda až 80 000 Kč/měsíc

Brno Méně než měsíc

42 000 – 80 000 Kč / měsíc

IM-Projekt, inženýrské a mostní konstrukce, s.r.o.

Projekční kancelář zabývající se projektováním dopravních staveb (silnice, tramvajové tratě, mosty).

Náplň práce:

  • práce na projektech dopravní infrastruktury na silnicích I., II. a III. třídy

  • práce na mostech na silnicích I., II. a III. třídy

  • práce na projektech tramvajových tratí

  • aktivní účast při projednávání s investory

  • prostor pro samostatné jednání

  • individuální vedení pod dohledem specialisty v malém týmu s možností postupného samostatného jednání

  • účast na kontrolních dnech v průběhu realizace pod vedením vedoucího projektanta

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání - vhodné i pro absolventy

  • praxe - vítána

  • znalost práce v CAD

  • aktivní přístup

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené

  • stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, vstup na sportovní aktivity (STAREZ, Sportovní a rekreační areál Kraví Hora, lezecká stěna, případně jiné cílené aktivity podle domluvy a aktivního využívání)

  • mobilní tarif s neomezeným voláním a neomezenými daty

  • kancelář v docházkové vzdálenosti od hlavního nádraží a autobusového nádraží

Mzdové ohodnocení 42 000 - 80 000 Kč/měsíc.

  • odměna je závislá podle délky praxe a zapojení v týmové práci

Místo práce: Brno-město

Termín nástupu: dle dohody

Pro bližší informace volejte na tel.: 777 196 970 - Ing. Martin Vašák.

Typ úvazku: Práce na plný úvazek

Odměna: 42 000 – 80 000 Kč / měsíc

Lokalita pracovního místa
Adresa firmy na Mapy.czBrno

RECRUITER s.r.o.

129 nabídek zaměstnání

Nabízíme služby personální agentury pro zaměstnavatele i uchazeče. S klienty spolupracujeme dlouhodobě, nástupem uchazeče náš zájem nekončí. Poskytujeme služby pro zaměstnavatele různých oborů a velikostí. Dodržujeme všechny platné legislativní normy související s naší činností i etická pravidla.