Řezník, pracovník bourárny (náborový příspěvek 50.000,-Kč)

Kralupy nad Vltavou Méně než měsíc

40 000 Kč / měsíc

Hledáme pro provoz zpracování masa v Kralupech nad Vltavou vhodné uchazeče na pozici řezník pracovník bourárny.

Náplň práce:

  • bourání červeného masa nebo zvěřiny

  • opracování masa

  • kontrola suroviny při příjmu a naskladnění

  • obsluha řezacích strojů

  • práce v jednosměnném provozu

Nabízíme:

  • nástupní mzda 40.000,-Kč

  • náborový příspěvek až 50.000, -Kč

  • důkladné zaškolení na pozici

  • 25 dní dovolené

  • stravenkový paušál

  • zajímavá zaměstnanecká sleva na náš sortiment

  • příspěvek na penzijní připojištění (po prvním roce zaměstnání)

  • Edenred benefitní karta (až 500,-Kč/měsíc)

  • smlouva na dobu neurčitou

  • poskytujeme zdarma pracovní oděv, ochranné pomůcky i nože

Požadujeme:

  • zkušenost se zpracováním masa

  • vyučení v řeznickém oboru

  • dochvilnost, spolehlivost, zručnost

Typ úvazku: Práce na plný úvazek

Odměna: 40 000 Kč / měsíc

Lokalita pracovního místa
Adresa firmy na Mapy.cz
V Růžovém údolí 553, Mikovice, Kralupy nad Vltavou

Bidfood Czech Republic s.r.o.

3 nabídky zaměstnání

Zobrazit profil firmy

Společnost Bidfood Czech Republic, s.r.o. je leaderem v distribuci potravin do gastronomie a maloobchodního trhu. Část produktů vyrábí ve svých továrnách, část nakupuje od tuzemských dodavatelů a část importuje ze zahraničí. Vlastní několik značek potravin - mezi nejznámější patří NOWACO, zmrzlina Prima, BRAVUR, GURMET a další.

Práce řezník Kralupy nad VltavouPráce řezník MělníkPráce řezníkPráce Kralupy nad VltavouPráce Mělník

Inspirace a rady

Jak napsat nejlepší průvodní dopis, který vám pomůže najít práci

volná místa
Nápověda

Sreality.cz
  • Domy s bazénem
  • Prodej autoservisů
  • Penthouse
  • Byty v přízemí
  • Roubenky
  • Domy s rybníkem
  • Domy na samotě
  • Sruby
Trendy

Seznam.cz