Řidič VZV/Skladník

Smilovice Méně než měsíc

30 000 – 35 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Újezdec u Luštěnic 60, 294 42 Luštěnice, Česká Republika

Český výrobce obalových materiálů MATEO PACKING s.r.o. působící na trhu od roku 1992, hledá do svého týmu nového kolegu na pozici řidiče VZV/skladníka:

Náplň práce:

  • Budete vykládat a nakládat kamiony.

  • Připravovat zboží k expedici.

  • Zajišťovat příjem zboží od dodavatelů – kontrola množství.

  • Provádět fyzické inventury zboží.

  • Budete mít odpovědnost za bezpečný provoz s manipulační technikou.

Požadujeme:

  • Zkušenost na obdobné pozici, výhodou.

  • Bezúhonnost, dobrý zdravotní stav.

  • Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost.

Nabízíme:

  • Nástup ihned.

  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou.

  • Zázemí stabilní společnosti.

  • Přátelský kolektiv.

  • Závodní stravování.

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: personalni@mateopacking.cz

Typ úvazku: Práce na plný úvazek

Odměna: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc

Adresa firmy na Mapy.cz
60, Újezdec, Smilovice

MATEO PACKING, s.r.o.

5 nabídek zaměstnání

Velkoobchodní prodej obalových materiálů. Nabízíme vázací a lepicí pásky, papírové hrany, kartonáž, palety a stretch folie.

Práce řidič vzv SmilovicePráce řidič vzv Mladá BoleslavPráce skladník SmilovicePráce skladník Mladá BoleslavPráce řidič vzvPráce skladníkPráce SmilovicePráce Mladá Boleslav

Sreality.cz
  • Domy s bazénem
  • Prodej autoservisů
  • Penthouse
  • Byty v přízemí
  • Roubenky
  • Domy s rybníkem
  • Domy na samotě
  • Sruby
Trendy