Servírka/číšník

Zeleneč Včera

35 000 Kč / měsíc

Druh úvazku: Pracovní poměr na dobu neurčitou

Nástup: Ihned

Mzdové rozpětí: 35 000 Kč, bližší informace při osobním pohovoru

Nabízíme:

  • Příjemné golfové prostředí, přátelský kolektiv

  • Směny po vzájemné dohodě

  • Personální strava

  • Výhody golfového klubu

Požadujeme:

  • Praxi v oboru

  • Příjemné vystupování, zodpovědnost, samostatnost a spolehlivost

  • Zaučíme a pomůžeme s adaptací v našem týmu

Pracovní náplň:

  • Příprava a průběžná kontrola restauračního zázemí

  • Znalost jídelního lístku

  • Komunikace se zákazníky

  • Bližší specifikace při osobním pohovoru

V případě zájmu kontaktujte : restaurace@golfmstetice.cz

Typ úvazku: Práce na plný úvazek

Odměna: 35 000 Kč / měsíc

Lokalita pracovního místa
Adresa firmy na Mapy.cz
35, Mstětice, Zeleneč

AGEL Golf club Mstětice

2 nabídky zaměstnání

Zobrazit profil firmy

Provozujeme golfový klub. Nabízíme různé druhy členství a pořádáme turnaje.

Přejít na web
Práce číšnice ZelenečPráce číšnice Praha-východPráce číšník ZelenečPráce číšník Praha-východPráce servírka ZelenečPráce servírka Praha-východPráce číšnicePráce číšníkPráce servírkaPráce ZelenečPráce Praha-východ

Inspirace a rady

Jak napsat nejlepší průvodní dopis, který vám pomůže najít práci

volná místa
Nápověda

Sreality.cz
  • Domy s bazénem
  • Prodej autoservisů
  • Penthouse
  • Byty v přízemí
  • Roubenky
  • Domy s rybníkem
  • Domy na samotě
  • Sruby
Trendy

Seznam.cz