Skladník

Žiželice Méně než měsíc

Jste to vy?

Do našeho týmu hledáme šikovného a spolehlivého kolegu/kolegyni, který/á nám pomůže udržet náš sklad v perfektním stavu.

Co Vás čeká?

  • V pravidelných časových intervalech budete zajišťovat příjem surovin na sklad
  • Vaším úkolem se stane podle objednávek připravovat výrobky na určená místa k následné distribuci a expedovat do aut řidičům.
  • Provádění pravidelných inventur skladu při jeho předávání.
  • Budete dbát na to, aby veškeré prostory skladů, rampy a chladících boxů byly udržovány v čistotě.

Koho do našeho týmu hledáme?

  • Jste pracovitý/á, pečlivý/á a budeme se na vás moct spolehnout.
  • Ovládáte základy práce s PC.
  • Oceníme, pokud máte zkušenosti s paletovým vozíkem
  • Jste časově flexibilní a fyzicky zdatný/á.

Co vám můžeme nabídnout?

  • Práci na hlavní pracovní úvazek s nástupem klidně ihned. Na toho pravého/pravou si ale rádi počkáme.
  • Zajímavé ohodnocení s řadou bonusů jako je např. 13. plat, bonus za přivedení posily do týmu či příspěvek na dojíždění.
  • Dobrou kávu a lednici, která je vždy plná našich výborných baget. Těšit se můžete také na výborné obědy, které Vám na pracovišti budou k dispozici.
  • V rámci péče o zdraví zaměstnanců poskytujeme poukázky na preventivní rehabilitační masáže.
  • Možnost využívat dotovanou Multisport kartu.

Typ úvazku: Práce na plný úvazek

Adresa firmy na Mapy.cz
Tovární 386, Žiželice

Crocodille ČR, spol. s r.o.

39 nabídek zaměstnání

Centrála společnosti, která vyrábí a distribuuje občerstvení.