SKLADNÍK/ICE

Velká Bíteš Včera

Jsme SUYS – Tvoříme budoucnost stínicí techniky ve Velké Bíteši

Na světovém trhu působíme už půl století, v České republice vyrábíme venkovní stínění, vrata a sítě proti hmyzu více než 28 let. Velkou výhodou SUYS ve Velké Bíteši je nezávislost. Naše produkty nejen vyrábíme, ale i vyvíjíme. Staráme se o ně od návrhu po kompletaci a expedici hotových produktů našim B2B zákazníkům.  Velikost firmy dává zaměstnancům možnost pochopit propojení mezi odděleními a přímo se podílet na tvorbě kvalitních produktů, na které můžeme být právem hrdí.

V tuto chvíli hledáme kolegu/yni na pozici SKLADNÍK/ICE

Pracovní náplň: příjem a výdej materiálu, řízení VZV, údržba zařízení, komunikace s jednotlivými středisky

Požadujeme: vyučen/a, znalost práce na PC, zkušenosti s prací skladníka a průkaz VZV výhodou, manuální zručnost, fyzická zdatnost, odpovědnost, spolehlivost, pečlivost

Nabízíme: motivační finanční ohodnocení, roční odměna, stabilní práci v moderní společnosti, příjemné pracovní prostředí, firemní jídelna, dovolená navíc + zaměstnanecké benefity, práce na hlavní pracovní poměr ve dvousměnném provozu, nástup dohodou, možný ihned

více info na www.suys.cz, svandova@suys.cz, tel: 775892549

Typ úvazku: Práce na plný úvazek

Adresa firmy na Mapy.cz
76, Košíkov, Velká Bíteš

SUYS Czechia s.r.o.

7 nabídek zaměstnání

Přední český výrobce stínící techniky pro domy, byty i průmyslové objekty. Předokenní rolety, screenové clony a sítě proti hmyzu, garážová vrata. Specialista na rychloběžná fóliová průmyslová vrata, rolovací lamelová vrata a mříže. Instalaci a servis zajišťují naši autorizovaní partneři po celé ČR.