Stavbyvedoucí

Lužice Stále hledají

Popis pozice

  • Vedení a realizace stavebních zakázek

  • Organizační schopnosti, samostatnost, odpovědnost, spolehlivost

  • Realizace zakázek dle projektové dokumentace

Požadujeme

  • praxe v oboru stavebních a zemních prací

  • řidičský průkaz skupinyB

  • výhodou řidičský průkaz skupiny C, profesní průkaz, digitální kartu do tachografu

  • platné pojištění odpovědnosti za škodu

  • spolehlivost a zodpovědný přístup

  • pravidelnou docházku a spolehlivost

  • pozitivní a samostatný přístup k práci

  • dodržování organizačních pokynů a BOZP

Nabízíme

  • stabilní platové prostředí, odměny

  • odpovídající finanční ohodnocení

  • možnost profesního vzdělávání a rozvoje

Lokalita pracovního místa
Adresa firmy na Mapy.czU Staré šachty, Lužice

GALUR

5 nabídek zaměstnání

Nabídka zemních, stavebních, demoličních i bouracích prací a kousení trav i dřevin.

Přejít na web