Technik - obsluha kotelen

Brno Méně než měsíc

Společnost Synerga a.s. poskytuje komplexní dodávky v realizaci technických zařízení budov, systémy automatizace budov včetně inteligentních (měření a regulace, slaboproudých a bezpečnostních technologií, inteligentních budov, energetických technologií) s následným servisem a provozem.

Do pracovního poměru hledáme kolegu/kolegyni na pozici Technik - obsluha kotelen.

Co Vás čeká?

  • obsluha kotelen a výměníkových stanic v Brně a okolí

  • plnění povinností stanovených místním provozním řádem

  • dohled a kontrolní činnost provozu zařízení v denním až týdenním intervalu

  • komunikace s nadřízeným a pravidelný report o stavu tepelných zdrojů

  • odečty stavových hodnot a záznamy do provozní knihy

  • kontrola zabezpečovacích prvků v kotelně 1krát měsíčně po zaškolení

  • drobný úklid kotelny 1krát měsíčně

  • v případě havárie odstavení technologie a ohlášení

  • nákup materiálu a zajištění drobných oprav na místě

  • umožnění přístupů do kotelny servisním organizacím a technikům

  • práce na PC, zápis stavových hodnot do tabulek 1krát měsíčně

Co požadujeme?

  • instalatérskou zručnost, spolehlivost, pohyblivost

  • platné zaškolení na obsluhu plynových zařízení, topič nízkotlaké kotelny a obsluha tlakových nádob stabilních výhodou

  • praxe v oboru vodo/topo výhodou

  • kvalifikace elektro NV 194/2022 Sb.,(Vyhl. 50) výhodou

  • řidičský průkaz sk. B

  • znalost práce na PC - MS office - Word, Excel

Co nabízíme?

  • práci na plný úvazek

  • firemní automobil

  • služební telefon

  • zajímavé finanční ohodnocení

  • 5 týdnů dovolené

  • stravenkový paušál

Místo pracoviště Brno a blízké okolí.

Životopisy můžete zasílat na email: hrdinova.s@synerga.cz

Typ úvazku: Práce na plný úvazek

Adresa firmy na Mapy.cz
Sladkého 537/13, Komárov, Brno-jih, Brno

Synerga, a.s.

7 nabídek zaměstnání

Nabídka služeb v oblasti systémových integrací, měření, elektromontáží, slaboproudých instalací. Výstavba a rekonstrukce zdrojů tepla. Zajišťujeme revize, kontroly a servis vyhrazených technických zařízení.

Přejít na web