ZKUŠENÝ OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE PRO PRŮMYSLOVÉ NÁTĚROVÉ HMOTY

Kaňovice Méně než měsíc

Rokospol a.s., přední výrobce stavební chemie a nátěrových hmot přijme: ZKUŠENÉHO OBCHODNĚ TECHNICKÉHO ZÁSTUPCE PRO PRŮMYSLOVÉ NÁTĚROVÉ HMOTY

Nástup: možný ihned, hlavní pracovní poměr, smlouva na 12 měsíců s následným prodloužením

Plat: dle dohody

Co vás čeká:

- intenzivní vyhledávání a získávání nových zákazníků v oblasti průmyslových povrchových úprav

- aktivní péče o stávající zákazníky a udržování dlouhodobých vztahů

- technické poradenství a podpora zákazníkům při výběru vhodných produktů

- monitoring trhu a konkurenčního prostředí

- spolupráce s ostatními členy týmu a odděleními společnosti

- příprava nabídek, vyjednávání obchodních podmínek

Požadavky:

- výborné komunikační a vyjednávací dovednosti

- silné obchodní dovednosti a prokazatelné zkušenosti s prodejem, ideálně v oblasti nátěrových hmot

- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

- plánování a organizační schopnosti

- samostatnost, zodpovědnost a proaktivní přístup

Co nabízíme:

- 25 dnů dovolené

- služební vůz, notebook a mobilní telefon

- příspěvek na stravování

- zajímavou a perspektivní práci v stabilní české firmě

- spolupráci s výzkumem a vývojem

- přátelské pracovní prostředí a podporu od kolegů

- motivační platové ohodnocení s fixní a variabilní složkou dle vašeho individuálního výkonu

- možnost odborného růstu a dalšího vzdělávání

- hlavní pracovní poměr

Kontakt: Martina Měšťánková, DiS.

Tel.: 577 110 111, 737 211 615

E-mail: rokospol@rokospol.cz

Typ úvazku: Práce na plný úvazek

Adresa firmy na Mapy.cz
101, Kaňovice

ROKOSPOL a.s.

2 nabídky zaměstnání

Firma zaměřená na vývoj a výrobu barev pro průmysl a běžné užití. Vyrábíme vodou ředitelné nátěry i s extrémní teplotní odolností, nátěrový systém pro zateplení fasád. Nabízíme sanační systémy pro opravu betonových konstrukcí, hydroizolační tmely a nátěry, epoxidové podlahové systémy.

Přejít na web