Hledáme ACCOUNT MANAGERA - Quantitative Research

Praha Méně než měsíc

70 000 – 80 000 Kč / měsíc

Baví Tě hledat za čísly praktická doporučení, která pomohou klientům růst? Nabízíme Ti práci v týmu s marketingovými odborníky, kteří posunou tvoje dovednosti dál. Confess Research, česká společnost specializující se na marketingový výzkum se zaměřením inovativní výzkumné metody založené na měření podvědomí roste a hledá nadšeného kolegu / kolegyni na do svého kvantitativního týmu.

CO BUDE HLAVNÍ NÁPLŇ TVOJÍ PRÁCE

  • být partnerem našim klientům

  • připravovat nabídky včetně návrhu metodologie

  • spravovat výzkumné projekty, včetně řízení juniorních kolegů

  • analyzovat data a připravovat z nich výstupy pro klienty s důrazem na doporučení

  • prezentovat výsledky výzkumů klientům

CO OČEKÁVÁME

  • praxi ve výzkumu trhu na straně klienta nebo dodavatele / agentury min. 5 let

  • zvídavost, analytické myšlení, schopnost orientovat se v datech a interpretovat je

  • pečlivost, zodpovědnost, flexibilitu, organizační a komunikační schopnosti

  • prezentační dovednosti a schopnosti

  • uživatelskou znalost balíčku MS office (zejména Excel a Powerpoint)

  • znalost anglického jazyka (min. B2, slovem i písmem)

CO TI MŮŽEME NABÍDNOUT

  • práci na HPP

  • finanční ohodnocení v rozsahu 70 000 - 80 000 Kč měsíčně v závislosti na předchozích zkušenostech

  • zaměstnanecké benefity (stravenky, Multisport karta, home office, sick days, školení a kurzy)

  • pracoviště v centru Prahy v moderně vybavených kancelářích (Karlín)

  • notebook / telefon

  • možnost podílet se na zajímavých projektech pro české i zahraniční klienty

  • seznámení s naším know-how v oblasti výzkumů podvědomí

  • možnost osobního i profesního růstu

  • nástup možný ihned

V PŘÍPADĚ ZÁJMU VYPLŇ KRÁTKÝ DOTAZNÍK. Kolegyně Lucka Vás na jeho základě bude kontaktovat a domluví se s Vámi na dalším postupu.

Typ úvazku: Práce na plný úvazek

Další specifika práce: Práce z domu

Odměna: 70 000 – 80 000 Kč / měsíc

Adresa firmy na Mapy.cz
Vítkova 5/32, Karlín, Praha 8, Praha

CONFESS Research, s.r.o.

2 nabídky zaměstnání

Provádíme průzkum trhu a veřejného mínění. Zaměřujeme se na kvalitativní výzkum, který umožňuje do hloubky zjišťovat motivace a bariéry respondentů, mapovat jejich rozhodovací proces, odhalit důvody jejich jednání. Poskytujeme poradenství pro řízení značek a také odborné tréninky a školení.

Přejít na web